Bočné menu

ECO FRIENDLY PRODUKTYSORTIMENT ECO FRIENDLY

PicturePravidelne rozširujeme sortiment o „ECO“ produkty, pretože nám záleží na budúcnosti. Spomeňme napríklad tašky z prírodných materiálov (bavlna), drogéria – čistiace prostriedky s minimálnym dopadom na životné prostredie, alebo HDPE tašky na rolke s prímesou, ktorá urýchľuje rozpad materiálu v prírode.

Rýchlejšia
rozložiteľnosť:

Naše eco friendly produkty sú vyrábané z materiálov, ktoré sú ľahko rozložiteľné, ich polčas rozpadu je rýchly , vďaka čomu sú šetrnejšie k životnému prostrediu.  

Vyrobené z recyklovaných materiálov

Pri výrobe sa používa druhotná, čiže už recyklovaná surovina, ako na vrecia LDPE, tak na papierové utierky a toaletné papiere s podielom recyklátu. 

Viacnásobne použiteľné produkty

 Riady z produktovej rady ECOKAY sú umývateľné a tým vhodné na viacnásobné použitie. Bavlnené tašky - praktický ekologický pomocník pri nákupoch. 

Napomáhajú správnej recyklácii

Naše farebne odlíšené vrecia z recyklovaných materiálov napomáhajú správnemu triedeniu odpadu v mestách a obciach Slovenska.

Chránia zdravie a 
prírodu

Top novinkou v našom sortimente sú napríklad hygienické vrecká na psie exkrementy, ktoré chránia priamo pred bakteriologickým nebezpečenstvom a zápachom.
Registrácia
Prihlásenie
Zabudli ste heslo?
Registrácia