Bočné menu

Vážení zákazníci,

O nás

spoločnosť LUMAX, špecializovaný dodávateľ obalových materiálov a papierenského sortimentu, bola založená v roku 1998 v Senci. Od etablovania sa na slovenskom trhu bolo naším prvoradým cieľom čo najkomplexnejšie pokryť požiadavky klientov, čo sa dnes efektívne darí prostredníctvom pobočiek v Senci a v Košiciach. Vďaka dobrému menu spoločnosti sme však v posledných rokoch expandovali aj za hranice Slovenska a dosiahli úspechy v okolitých krajinách.

V spoločnosti LUMAX neustále sledujeme inovácie v oblasti materiálov či výrobných procesov, aby sme ich mohli čo najskôr implementovať do vlastných produktov a priniesť ich Vám, našim zákazníkom. Kľúčovým krokom v rámci zvyšovania efektivity a profesionalizácie bolo preto napríklad spustenie výroby produktov z HDPE a LDPE. 

Všetky naše výrobky majú slovenský i európsky certifikát kvality, čo považujeme za jeden z dôležitých ukazovateľov zodpovedného podnikania. Za ďalší pokladáme to, že naša spoločnosť nepristupuje ľahostajne ani k environmentálnym témam a dôsledne sleduje nové trendy kooperujúce s ekológiou a zdravým životným prostredím. No nielen to. Pretože si uvedomujeme mieru spoločenskej zodpovednosti a v našom zornom poli nechýbajú ani znevýhodnení a handicapovaní spoluobčania, zriadili sme už v roku 2014 chránenú dieľňu pre našich ZŤP kolegov. 

Sme hrdí, že sme sa aj vďaka Vám stali úspešnou a stabilnou spoločnosťou. Naša filozofia zostáva rovnaká: dlhodobí spokojní klienti, profesionálny pracovný tím a dodržiavanie princípov zodpovedného podnikania.

   PhDr. Anna Fecková
   výkonná riaditeľka

Zákazníci
viac ako 3600
V našej firme registrujeme viac ako 3600 pravidelných zákazníkov.Ďakujeme za Vašu dôveru!
Zamestnanci
35

Všetci zamestnanci sú v permanentnom nasadení, aby splnili Vaše očakávania  k čo najlepšej spokojnosti.
Pobočky
2

Centrála v Senci, pobočka v Košiciach a naši obchodní zástupcovia v každom kraji sú Vám plne k dispozícii. Preto, aby sme k Vám boli čo najbližšie.
Logistika
do 48h

Vaše objednávky opúšťajú naše sklady čo najrýchlejšie v závislosti od prijatia objednávky a stavu zásob. Doručenie do 24 hod až 48 hod .
Registrácia
Prihlásenie
Zabudli ste heslo?
Registrácia